Wszystkie zdjęcia, które publikuję na blogu, są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

wtorek, 4 listopada 2014

Wibo 1-warstwowy i skórzany

Natchnęło mnie na nowy manicure. W roli głównej wystąpią ostatnio bardzo przeze mnie lubiane lakiery z Wibo - 1 Coat Manicure w kolorze 14 i Leather Nail Polish w kolorze 1. Do mojej dzisiejszej paznokciowej twórczości wykorzystałam także nitkę do zdobień.


Zadbałam oczywiście o bazę. Na początek zajęłam się moimi skórkami i tu pomagał mi Preparat do usuwania skórek Ados oraz patyczek do odsuwania skórek kupiony w Pepco. Na tak przygotowane paznokcie poszła Odżywka witaminowa Ados, a na to Odżywka z wapniem Ados. Taka baza wzmacnia moje paznokcie, które stają się być bardziej odporne na różne stuknięcia, puknięcia, a poza tym, zauważyłam, że jakby lepiej rosną. Być może co za dużo, to nie zdrowo, ale ja  mam efekt i to się liczy:)


Gdy zaczynam malowanie, to zwykle nie wiem, co mi ostatecznie wyjdzie, bo nie wiem, na który pomysł się zdecyduję spośród miliona innych, które w danej chwili  kłębią się w mojej głowie. Prze efekcie końcowym zwykle jestem dość zdziwiona i dumna:)