Wszystkie zdjęcia, które publikuję na blogu, są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie.

sobota, 21 czerwca 2014

Be Beauty żel-krem łagodzący do mycia twarzy


Zachwycona świetnym działaniem płynu miceralnego z Biedronki, słynnym płynem Be Beauty, postanowiłam pójść o krok dalej. W ofercie składającej się z 3 rodzai produktów do mycia twarzy, zdecydowałam się na delikatny żel-krem łagodzący do mycia twarzy dla skóry suchej i wrażliwej Be Beauty.

Za tubkę 150 ml zapłaciłam niecałe 5 zł. Opisywany żel-krem można kupić w Biedronce. Jest to moje drugie i z całą pewnością nie ostatnie opakowanie.
Jak za taką cenę naprawdę warto kupić ten żel-krem, chociażby tylko do przetestowania, a nóż się sprawdzi i zachwyci. Konsystencja kosmetyku jest faktycznie kremowo-żelowa. Miękka tubka pozwala na wykorzystanie go do ostatniej kropelki. Mimo, że mam cerę mieszaną zdecydowałam się na ten produkt do cery suchej i wrażliwej ze względu na moje skłonności do naczynek. Poza tym nie przepadam za uczuciem ściągnięcia po oczyszczeniu skóry twarzy.


Na uwagę zasługuje obecność na liście składników wyciągu z owoców noni i gliceryna oraz fakt, że jest to polski produkt.Uwielbiam jego działanie. Jeśli szybko potrzebuję zmyć makijaż, sięgam po mój żel. Dość często jednak stosuję go raczej z moim urządzeniem do pielęgnacji twarzy, także kupionym w Biedronce, o którym pisałam TU.


Opisywany żel-krem nie pieni się jakoś bardzo, ale za to genialnie oczyszcza. Domywa nawet wodoodporny i intensywny makijaż. W połączeniu ze szczoteczką z Biedronki skóra jest tak oczyszczona, że aż "piszczy" pod palcami. Po umyciu skóra nie jest ściągnięta. Pewno to zasługa gliceryny, która utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Zmywam także makijaż oczu tym kremem-żelem. Nie podrażnia mnie. Nie zapycha. 

Zdarzyło mi się także myć moje pędzle tym żelem. Najtrudniejszym jest pędzel do podkładu, którego myję raz na tydzień, czasem częściej. Mydło tak dobrze nie rozpuszcza pozostałości kosmetyku wewnątrz mojego pędzla, jak świetnie radzi sobie z tym żel-krem z Biedronki.

Szczerze polecam ten produkt do zmywania makijażu i ogólnie do oczyszczania twarzy. Jedno opakowanie wystarczyło mi na ok. 3 miesiące, także wydajność jest kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem.